Akrobatyka Warszawa

KLUB SPORTOWY 

GIM FIT WARSZAWA

Akrobatyka KS Gim Fit
14 sierpnia 2019

Zbliża się nowy sezon!

Witajcie!

Nowy sezon zbliża się wielkimi krokami. Ponieważ związane są z tym pewne nowości i zmiany, chcielibyśmy je Wam przybliżyć:

 

1. Od teraz ta strona jest naszym centrum komunikacji z Klientami. W sekcji "aktualności" na stronie głównej będą co jakiś czas pojawiały się artykuły takie jak ten, które będą źródłem najważniejszych informacji o naszym Klubie. Wszystkie wydarzenia, zastępstwa, zmiany sal, informacje o płatnościach, relacje z zawodów i inne równie ważne komunikaty będą publikowane tu.
W związku z tym bardzo prosimy o regularne sprawdzanie czy aby nic Wam nie umknęło, gdyż to koniec dotychczasowej formy mailingu. 

2. Nowe wydatki zmusiły nas do drobnej podwyżki cen zajęć, ale jednocześnie daliśmy też kilka bonusów:

 

 • Karnety uprawniają do nieograniczonej liczby wejść na wybrane zajęcia grupowe oraz zajęcia OPEN we wszystkich lokalizacjach, w których działamy oraz będziemy działać. 
  Chcemy zachęcić Was w ten sposób do korzystania z naszych zajęć jak najczęściej.
  Jest to podyktowane troską o szybszy rozwój naszych podopiecznych, gdyż dobre efekty w sporcie osiąga się tylko wtedy, kiedy poświęca się dużo czasu na doskonalenie.
  Oczywiście jeśli ktoś chce chodzić do nas na zajęcia tylko 1 raz w tygodniu lub wie, że nie będzie chodził regularnie, istnieje opcja wykupienia odpowiedniej ilości pojedynczych wejść, która jest bardziej przystępna cenowo, ale nie daje takich możliwości rozwoju.

   
 • Dodaliśmy wiele zniżek, które (przy spełnieniu odpowiednich warunków i odrobinie wysiłku) mogą sprawić, że... nasze zajęcia będą darmowe. Fajnie, nie?
  Wszystko jest opisane w sekcji "CENNIK", ale wyjaśnię tu pokrótce co i dlaczego:

  - Karta członkowska kosztuje jednorazowo 200 zł i uprawnia do dożywotniej zniżki w wysokości 5% na wszystkie nasze usługi (pojedyncze wejścia, zajęcia grupowe oraz treningi personalne) oraz potencjalne gadżety lub odzież. 

  - Zniżka za rodzeństwo w wysokości 10% zostaje niezmieniona.

  - Weteran to zniżka dla tych, którzy są z nami dłużej niż 3 lata. Premiujemy lojalność i poświęcenie, jakiego wymagają regularne treningi, a jednocześnie jest to ukłon w stronę tych z Was, którzy są z nami od początku istnienia Klubu i wspierają nas dzielnie we wszystkich poczynaniach. 

  - Wszystkie poprzednie zniżki są stałe i kiedy spełnicie dany warunek, po prostu Wam przysługują. Ostatnia zniżka jest największa, ale i wymaga pewnego zaangażowania z Waszej strony, bo jest to zniżka za udane polecenie. Oznacza to, że jeśli polecicie nasze zajęcia znajomemu, który przyjdzie na zajęcia osobiście lub przyprowadzi swoje dziecko i powoła się na polecającego, po spełnieniu warunku otrzymacie 20% zniżki na dowolną naszą usługę w dowolnie wybranym miesiącu. Co to znaczy, że polecenie musi być udane? Znaczy to, że polecony musi wykupić przynajmniej jeden miesięczny karnet lub min. 8 pojedynczych wejść. Zniżka ta jest jednorazowa, ale im więcej osób polecicie, tym większą zniżkę możecie otrzymać! 

   
 • Wszyscy nasi Klubowicze, czyli osoby, które wykupią kartę członkowską, mogą liczyć na darmowe odrabianie zaległych zajęć w innych grupach. 
   
 • Udostępniliśmy opcję wejść bez zajęć. Jeśli jest coś, co Wam nie wychodzi i chcecie się z tym zmierzyć lub po prostu interesuje Was indywidualny trening - zapraszamy.
  Jedynym warunkiem jest to, żeby nie przeszkadzać w przebiegu zajęć i korzystać tylko z dostępnej infrastruktury. Wejścia te są nielimitowane czasowo, ich jedynym ograniczeniem jest czas "pracy" klubu.

   
 • Dodaliśmy opcję treningów personalnych. Ponieważ powiększamy naszą kadrę, będą istniały różne możliwości rozwoju i treningów. Zajęcia grupowe są tańsze, ale podczas treningu personalnego jesteśmy w stanie w 100% poświęcić uwagę jednej osobie oraz w pełni skupić się na problemie lub zagadnieniu, z którym przychodzi kursant. Gorąco zachęcamy do korzystania z tej formy zajęć.
   
 • Pierwsze zajęcia są gratis - to pozostaje niezmienne. Uważamy, że jest to dobry sposób na sprawdzenie czy na pewno ta forma aktywności jest dla Was oraz czy dobrze się z nami czujecie. 
   

3. Z uwagi na duże problemy z regularnymi płatnościami ze strony niektórych naszych Klientów, zmuszeni jesteśmy wprowadzić kary za zwłokę w płatnościach. Przez ostatnie 2 lata dokładaliśmy brakujące pieniądze z własnej kieszeni i nadszedł czas żeby z tym skończyć.  
Płatności przyjmujemy do 10 dnia każdego miesiąca. Zajęcia należy opłacać z góry na dany miesiąc. Jeśli do podanego terminu na naszym koncie nie zostanie zaksięgowana płatność za zajęcia, doliczamy 10% ceny miesięcznego karnetu z danej grupy jako karę za zwłokę. Dzień wcześniej zostanie również wysłany mail lub sms z przypomnieniem i informacją o zbliżającym się terminie płatności. Ponadto, do czasu uregulowania płatności, uczestnik nie ma wstępu na zajęcia (za które przecież nie zapłacił). 

 

4. Tradycyjnie, nowy sezon zaczniemy z kilkoma nowymi sprzętami dla poprawienia jakości ćwiczeń i przyśpieszenia progresu naszych podopiecznych. :)

 

 

 

Do zobaczenia!

/J.

Design by J. W. 

Akrobatyka Warszawa
Akrobatyka Warszawa

STATUT

RODO / POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

KONTAKT

MOTION. ART STUDIO

KS Gim Fit Profil na Instagramie
KS Gim Fit Profil na Facebooku