KS Gim Fit Profil na Facebooku
KS Gim Fit Profil na Instagramie

KLUB SPORTOWY 

GIM FIT WARSZAWA

Akrobatyka Warszawa

BIELANY
 

1. SP 53, ul. Rudzka 6
Poniedziałki 17:00-18:00 akrobatyka klasy 0-3
Poniedziałki 18:00-19:00 akrobatyka klasy 4+
START 26.09


2. SP 77, ul. Samogłoska 9
Poniedziałki 15:00-16:00 akrobatyka klasy 0-3
Poniedziałki 16:00-17:00 akrobatyka klasy 4+
Wtorki 15:00-16:00 taniec nowoczesny klasy 0-3
Wtorki 16:00-17:00 taniec nowoczesny klasy 4+
START 3.10 i 4.10


3. SP 187, ul. Leopolda Staffa 21
Środy 18:30-19.30 akrobatyka
START 5.10


4. SP 223, ul. Jana Kasprowicza 107
Wtorki 16:00-17:00 taniec nowoczesny
Czwartki 16:35-17:35 akrobatyka
START 27.09 i 29.09


5. SP 273, ul. Józefa Balcerzaka 1
Środy 16:00-17.30 akrobatyka
Piątki 16:15-17:15 taniec nowoczesny
START 28.09 i 30.09


6. SP 289, ul. Władysława Broniewskiego 99A
Środy 16:00-17:00 akrobatyka klasy 0-3
Środy 17:00-18:00 akrobatyka klasy 4+
START 5.10


7. SP 293, ul. Jana Kochanowskiego 8
Informacja wkrótce.


8. SP 352, ul. Josepha Conrada 6
Wtorki 16:00-17:00 akrobatyka klasy 0-3
Wtorki 17:00-18:00 akrobatyka klasy 4+
Piątki 16:00-17:00 taniec nowoczesny klasy 0-3
Piątki 17:00-18:00 taniec nowoczesny klasy 4+
START 4.10 i 7.10


ŻOLIBORZ


9. Bednarska Szkoła Podstawowa, ul. Mysłowicka 14
Poniedziałki 15:15-16:00 taniec nowoczesny gr 1
Poniedziałki 16:15-17:00 taniec nowoczesny gr 2
START 19.09


10. SP 92, ul. Przasnyska 18A
Poniedziałki 17:30-18:30 taniec nowoczesny
START 19.09


11. SP 391, ul. Filarecka 2
Środy 17:00-18:30 taniec nowoczesny klasy 0-3
Piątki 18:00-19.30 taniec nowoczesny klasy 4+ i kontynuacja
START 28.09 i 30.09


12. SP 392, al. Wojska Polskiego 1A
Czwartki 17:00-18:30 akrobatyka
START 6.10


BIAŁOŁĘKA


13. SP 367, ul. Przytulna 3
Piątki 16:00-17:00 taniec klasy 0-3
Piątki 17:00-18:00 taniec klasy 4+
START 7.10


BEMOWO

14. SP 341, ul. Oławska 3
Wtorki 16:00-17:00 taniec nowoczesny
Czwartki 16:00-17:00 akrobatyka
START 27.09 i 29.09

15. SP 357, ul. Zachodzącego Słońca 25
Informacje wkrótce.

16. SP 363, ul. Rozłogi 10
Informacje wkrótce.

17. SP 364, ul. Andriollego 1
Informacje wkrótce.

WOLA

18. SP 386, ul. Grenady 16
Środy 15:30-16:30 taniec nowoczesny klasy 0-1
Środy 16:45-17:45 taniec nowoczesny klasy 2+
START 5.10

PRAGA POŁUDNIE

19. SP 374, ul. Boremlowska 6/12
Środy 17.30-18.30 akrobatyka grupa podstawowa
Środy 18.30-20.30 akrobatyka grupa zaawansowana
START 28.09

MOKOTÓW

20. SP 202, ul. Jana Bytnara "Rudego" 19
Poniedziałki 17:30-18:30 taniec nowoczesny
Czwartki 17:00-18:30 akrobatyka
START 3.10 i 6.10

21. SP 103, ul. Jeziorna 5/9
Czwartki 14:00-15:00 taniec nowoczesny
START 6.10

Startujemy! Oto pełna lista placówek, w których trenujemy w tym roku:

23 września 2022

MOTION. ART STUDIO

KONTAKT

REGULAMIN

RODO / POLITYKA PRYWATNOŚCI

STATUT

Akrobatyka Warszawa
Akrobatyka Warszawa

Design by J. W.