Akrobatyka Warszawa

KLUB SPORTOWY 

GIM FIT WARSZAWA

15 września 2020

Start zajęć w sp 374 przy ul. Boremlowskiej 6/12!

Witajcie!

 

Oto parę newsów dotyczących nadchodzącego tygodnia.
 

Już w najbliższy poniedziałek (21.09) zaczynamy zajęcia w sp 374. Wszystkim, którzy przyjdą do nas po raz pierwszy, przypominamy, że pierwszy trening jest darmowy! Dni i godziny zajęć zostały prawie bez zmian względem zeszłego roku:
 

1. Grupa początkująca AI / średnio zaawansowana AII - poniedziałek i środa, 17:30 - 18:30 (zredukowaliśmy czas trwania zajęć oraz ich koszt)

2. Grupa zawodnicza AIII - poniedziałek i środa, 18:30 - 20:30 (bez zmian)

 

Nie udało nam się niestety w tym roku wprowadzić zajęć dla maluchów w przedziale wiekowym 3-5 lat, ponieważ szkoła nie ma wolnych sal gimnastycznych przed 17:30. Na zajęcia zapraszamy zatem dzieci, które już ukończyły 5 rok życia. Będziemy za to starać się otworzyć grupę dla dorosłych w czasie trwania zajęć z dziećmi, jak planowaliśmy przed wybuchem epidemii. Wszystkich rodziców ćwiczących u nas dzieci gorąco zapraszamy do szerzenia tej informacji wśród swoich bliskich i znajomych. Jednocześnie prosimy też o jasną deklarację chęci uczestnictwa w tychże zajęciach oraz wskazanie preferowanego dnia. 

 

Zasady płatności pozostały bez zmian - we wrześniu obowiązuje połowa ceny karnetu, natomiast za październik i każdy kolejny miesiąc należy dokonywać pełnej opłaty z góry, przed rozpoczęciem miesiąca. Ceny karnetów sprawdzicie w zakładce "cennik". Płatności można dokonywać tradycyjnie, przelewem na nasze konto, lub skorzystać z zapisów online (należy wykupić taką ilość wejść, jaka odpowiada ilości dni zajęciowych w danym miesiącu). W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. 

 

Do zobaczenia na sali! :)
 

 

/J.   

 

 

Design by J. W. 

Akrobatyka Warszawa
Akrobatyka Warszawa

STATUT

RODO / POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

KONTAKT

MOTION. ART STUDIO

KS Gim Fit Profil na Instagramie
KS Gim Fit Profil na Facebooku