KS Gim Fit Profil na Facebooku
KS Gim Fit Profil na Instagramie

KLUB SPORTOWY 

GIM FIT WARSZAWA

Akrobatyka Warszawa

Witajcie!

 

W tym wpisie będziemy stopniowo dodawać i aktualizować listę placówek, w których ruszają nasze zajęcia. Przypominamy, że wpłat za zajęcia należy dokonywać z góry, przed każdym rozpoczynającym się miesiącem zajęć. Tytuł przelewu powinien mieć następującą formę: "Składka członkowska za (opłacany miesiąc, imię i nazwisko uczestnika)". Ogromne znaczenie ma dla nas regularność i terminowość wpłat, dlatego prosimy o staranność w tej kwestii.

 

Przypominamy, że pierwszy trening dla nowych zawodników jest darmowy, a na wszelkie pytania chętnie odpowiemy drogą telefoniczną lub mailową. Do zobaczenia!  :)

 

 

1. SP 53, ul. Rudzka 6 (po zmianach):

 

  • wtorek 17:30 - 18:30 - taniec nowoczesny, start 7.09
  • czwartek 17:00 - 18:00 - akrobatyka gr. 1, start 9.09
  • czwartek 18:00 - 19:00 - akrobatyka gr. 2, start 9.09
  • wtorek 17:30 - 18:30 - akrobatyka gr. 1
  • wtorek 18:30 - 19:30 - akrobatyka gr. 2
  • czwartek 17:00 - 18:00 - taniec nowoczesny

 

2. SP 374, ul. Boremlowska 6/12:

 

  • poniedziałek 18:40 - 19:40 - akrobatyka gr. średnio zaawansowana, start 13.09
  • poniedziałek 18:40 - 20:40 - akrobatyka / fitness sportowy gr. zawodnicza, start 13.09
  • środa 17:35 - 18:35 - akrobatyka gr. początkująca, start 15.09
  • środa 18:40 - 19:40 - akrobatyka gr. średnio zaawansowana, start 15.09
  • środa 18:40 - 20:40 - akrobatyka / fitness sportowy gr. zawodnicza, start 15.09


3. SP 273, ul. Józefa Balcerzaka 1:
 

  • środa 16:00 - 17:30 - akrobatyka dla klas II+, start 15.09 
  • czwartek 15:45 - 16:30 - akrobatyka dla klas 0 - II, start 16.09 
  • piątek 16:15 - 17:15 - taniec nowoczesny dla klas II+, start 17.09

 

4. SP 386, ul. Grenady 16:
 

  • środa 15:30 - 16:30 - taniec nowoczesny dla klas 0 - II, start 22.09
  • środa 16:45 - 17:45 - taniec nowoczesny dla klas II+, start 15.09

 

5. SP 391, ul. Filarecka 2:

 

  • piątek 17:30 - 18:30 - taniec nowoczesny dla klas 0 - III, start 17.09
  • piątek 18:30 - 19:30 - taniec nowoczesny dla klas IV+, start 17.09

 

6. SP 392, al. Wojska Polskiego 1a:

 

  • czwartek 17:00 - 18:00 - akrobatyka gr. 1, start 23.09
  • czwartek 18:00 - 19:00 - akrobatyka gr. 2, start 23.09

 

Uwaga! O 16:15 zbiórka pod szkołą 391, zabieramy chętne dzieci ze świetlic(y) i idziemy do szkoły 392. O 16:45 zabieramy dzieci ze świetlicy w szkole 392 i o 17:00 rozpoczynamy zajęcia. 

 

7. SP 289, ul. Władysława Broniewskiego 99a (zapraszamy również dzieci ze szkoły 293!):

 

  • poniedziałek 17:30 - 18:30 - akrobatyka dla klas 0 - II, start 04.10
  • poniedziałek 18:30 - 19:30 - akrobatyka dla klas III+, start 04.10
  • środa 16:30 - 17:30 - taniec nowoczesny gr. 1, start 06.10
  • środa 17:30 - 18:30 - taniec nowoczesny gr. 2, start 06.10

 

8. SP 263, ul. Szegedyńska 11:

 

  • środa 18:15 - 19:15 - akrobatyka gr. 1, start 06.10
  • środa 19:15 - 20:15 - akrobatyka gr. 2, start 06.10
  • czwartek 17:00 - 18:00 - taniec nowoczesny dla klas 0 - II, start 07.10
  • czwartek 18:00 - 19:00 - taniec nowoczesny dla klas III+, start 07.10

 

 

 

 

 

 

 

Rozpoczynamy zajęcia - lista placówek

31 sierpnia 2021
Akrobatyka KS Gim Fit