Akrobatyka Warszawa

KLUB SPORTOWY 

GIM FIT WARSZAWA

Akrobatyka KS Gim Fit
15 sierpnia 2020

Nabór na sezon 2020/2021 właśnie ruszył! 

Witajcie!

 

Rozpoczynamy nabór na sezon 2020/2021! 

Zapraszamy na zajęcia z akrobatyki sportowej oraz fitnessu sportowego. To wszechstronnie rozwijające ciało i hartujące ducha zajęcia fizyczne, polegające na skutecznym połączeniu siły, gibkości i gracji. Dodając do tego elementy siłowe, taneczne, wiedzę teoretyczną i budowanie świadomości własnego ciała, uczymy dzieci prawidłowych form ruchu.

Dołączając do grup rekreacyjnych, gwarantujemy świetną zabawę przy okazji ćwiczeń! :)
Do grupy zawodniczej (tylko w SP 374 przy ul. Boremlowskiej 6/12) zapraszamy dzieci z min. 2 latami stażu w innym klubie lub uczęszczające na zajęcia rekreacyjne przez podobny czas. Jest to grupa, która kilka razy do roku jeździ na zawody z fitnessu sportowego. W przypadku uspokojenia COVIDowej sytuacji, planujemy również obozy sportowe na przyszły rok. 

 

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, szeroką wiedzą, współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i wykształconymi kierunkowo trenerami. Prowadzimy zajęcia w wielu lokalizacjach w Warszawie, w tym z akrobatyki: na Woli, Pradze Południe oraz Bielanach. 

W naszej ofercie znajdują się również zajęcia taneczne oraz wzmacniające dla dzieci i dorosłych - Motion. Art Studio 

Zapraszamy serdecznie do uważnego zapoznania się z naszą stroną, cennikiem oraz grafikiem, który jest zamieszczony na stronie głównej. Oficjalną informację, którego dokładnie dnia września ruszą zajęcia w poszczególnych lokalizacjach, będziemy w stanie podać bliżej samego września. Zapisów dokonujemy mailowo na kontakt@ksgimfit.pl lub przez formularz w zakładce "kontakt / zapisy", podając imię i nazwisko dziecka, lokalizację oraz grupę, do której chciałoby chodzić, a także informacje o tym, czy dziecko miało już jakąś styczność ze sportem. Można zapisywać się również przez naszego Facebooka. 

Do końca sierpnia należy uiścić opłatę za zajęcia we wrześniu!

Zapisy nic nie kosztują, a pierwszy trening jest zawsze darmowy, dlatego zapraszamy wszystkie chętne i ciekawe dzieci do wspólnych ćwiczeń! Do grup rekreacyjnych dołączyć można w każdej chwili, ale... po co czekać?

PS. Odświeżyliśmy trochę wygląd strony i pracujemy nad możliwością wygodnych zapisów online, a to nie koniec nowości! Szczegóły wkrótce.  

 

 

Do zobaczenia na sali!

 

/J.    

 

Design by J. W. 

Akrobatyka Warszawa
Akrobatyka Warszawa

STATUT

RODO / POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

KONTAKT

MOTION. ART STUDIO

KS Gim Fit Profil na Instagramie
KS Gim Fit Profil na Facebooku