Akrobatyka Warszawa

KLUB SPORTOWY 

GIM FIT WARSZAWA

25 listopada 2020

Informacje na temat płatności w grudniu

Witajcie!

Grudzień tuż za pasem, a wraz z nim przerwa świąteczno-noworoczno-feryjna, co sprawia, że (teoretycznie) będziemy mieć aż 4 tygodnie przerwy od treningów. Teoretycznie, bo szykujemy dla Was program półkolonii zimowych na ferie, który podamy w przyszłym tygodniu, tj. między 30.11 a 6.12 :) 

W grudniu wypada nam parę treningów i dlatego opcji na dokonanie płatności jest kilka. Jak co roku, mamy w planie zorganizowanie dla dzieciaków wyjścia do jednego z warszawskich parków trampolin, w tym roku na 90% będzie to Stacja Grawitacja. Powodzenie tego planu będzie, oczywiście, zależało od sytuacji epidemicznej w kraju, jednak na obecną chwilę zakładamy, że będzie coraz lepiej i wszystko pójdzie zgodnie z naszymi założeniami. Planowany przez nas termin to 20.12 (niedziela) w przedziale godzinowym 17:00 - 19:00.
Zapisy zbieramy do niedzieli 13.12 do godziny 20:00.

Zgłoszenia należy wysyłać TYLKO MAILOWO przez formularze kontaktowe na naszych stronach:

www.szkola-ruchu.pl/kontakt 
www.ksgimfit.pl/kontakt

LUB 

bezpośrednio na nasze adresy mailowe:

kontakt@szkola-ruchu.pl
kontakt@ksgimfit.pl
ksgimfitwarszawa@gmail.com
  

Czas trwania zabawy i dokładna godzina jej rozpoczęcia będą zależały od ilości chętnych. Szczegółowe informacje dotyczące samego wyjścia podamy w dniach 16 - 18.12.  

Płatności w grudniu dzielimy na warianty:

Wariant 1

Płatności nie ulegają zmianie, jeśli decydujecie się na wyjście z nami do parku trampolin i nie planujecie żadnych przerw w treningach do świąt.

Wariant 2

Płatności za karnety zostają obniżone o 30 zł w przypadku karnetu za 150 zł i 40 zł w przypadku karnetu za 250 zł, jeśli nie zdecydujecie się z nami na wyjście do parku trampolin oraz liczba godzin zajęć w grudniu będzie wynosiła w pierwszym przypadku 3 godziny i w drugim przypadku 7 godzin. Przy mniejszej liczbie treningów, płatności wynoszą 40 zł/1h.  

Wariant 3

Płatności nie ulegają zmianie, jeśli liczba godzin waszych treningów zostanie zmniejszona ze względu na przerwę świąteczną, ale zdecydujecie się odrobić zajęcia w innym dniu i/lub w innej lokalizacji.


Jeśli coś jest niejasne lub macie pytania, piszcie i dzwońcie śmiało - jesteśmy do dyspozycji! :) 


Zdrówka! 


PS. Przypominajka - płatności za zajęcia należy dokonywać za miesiąc z góry, dlatego na opłacenie grudnia jest czas do 30.11!


/J.

Design by J. W. 

Akrobatyka Warszawa
Akrobatyka Warszawa

STATUT

RODO / POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

KONTAKT

MOTION. ART STUDIO

KS Gim Fit Profil na Instagramie
KS Gim Fit Profil na Facebooku