KLUB SPORTOWY 

GIM FIT WARSZAWA

Akrobatyka Warszawa
31 sierpnia 2021
Witajcie! W tym wpisie będziemy stopniowo dodawać i aktualizować listę placówek, w których ruszają nasze zajęcia. Przypominamy, że wpłat za zajęcia należy dokonywać z góry, przed każdym rozpoczynającym się miesiącem
21 lipca 2021
Witajcie! Ruszamy z naborem na nowy sezon :) Zapraszamy serdecznie dzieci od 4 roku życia na zajęcia z akrobatyki sportowej, fitnessu sportowego i różnych rodzajów tańca! Od nowego semestru zwiększamy

AKTUALNOŚCI

GRAFIK

Akrobatyka Warszawa | Taniec Warszawa

 

Zapraszamy do naszego klubu na zajęcia taneczne i akrobatyczne! Jeśli szukasz najlepszego miejsca do trenowania akrobatyki, tańca lub fitnessu sportowego dla swojego dziecka, to dobrze trafiłeś/aś - jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim stażem w sportach gimnastycznych i tanecznych.

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie akrobatycznym i gimnastycznym, aby w pełni dbać o naszych podopiecznych. Prowadzimy treningi akrobatyki i tańca w wielu miejscach w Warszawie - na Żoliborzu, Bielanach, Pradze Południe oraz Woli. 

Akrobatyka Warszawa

Wiemy, że grafik może być mało czytelny na telefonach z małym ekranem, dlatego jeśli akurat nie jesteś przy komputerze lub wolisz zerknąć na listę naszych zajęć w innej formie, sprawdź ten artykuł.

MOTION. ART STUDIO

KONTAKT

REGULAMIN

RODO / POLITYKA PRYWATNOŚCI

STATUT

Akrobatyka Warszawa
Akrobatyka Warszawa

Design by J. W.