KLUB SPORTOWY 

GIM FIT WARSZAWA

Akrobatyka Warszawa
25 kwietnia 2022
Cześć, W związku z jubileuszem szkoły i zajętą z tego tytułu salą gimnastyczną, nasz dzisiejszy trening w SP 289 został odwołany. Zachęcamy do odrobienia zajęć w innej naszej lokalizacji!
08 kwietnia 2022
Witajcie, Z przykrością informujemy, że musimy dokonać kilku zmian: 1. Z dniem dzisiejszym (08.04) zawieszamy zajęcia z akrobatyki w SP 263. 2. Od maja zmianie ulegają zajęcia w SP 53:

AKTUALNOŚCI

GRAFIK

Akrobatyka Warszawa | Taniec Warszawa

 

Zapraszamy do naszego klubu na zajęcia taneczne i akrobatyczne! Jeśli szukasz najlepszego miejsca do trenowania akrobatyki, tańca lub fitnessu sportowego dla swojego dziecka, to dobrze trafiłeś/aś - jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim stażem w sportach gimnastycznych i tanecznych.

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie akrobatycznym i gimnastycznym, aby w pełni dbać o naszych podopiecznych. Prowadzimy treningi akrobatyki i tańca w wielu miejscach w Warszawie - na Żoliborzu, Bielanach, Pradze Południe oraz Woli. 

Akrobatyka Warszawa

Wiemy, że grafik może być mało czytelny na telefonach z małym ekranem, dlatego jeśli akurat nie jesteś przy komputerze lub wolisz zerknąć na listę naszych zajęć w innej formie, sprawdź ten artykuł.

MOTION. ART STUDIO

KONTAKT

REGULAMIN

RODO / POLITYKA PRYWATNOŚCI

STATUT

Akrobatyka Warszawa
Akrobatyka Warszawa

Design by J. W.