Design by J. W. 

Akrobatyka Warszawa
Akrobatyka Warszawa

STATUT

RODO / POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

KONTAKT

MOTION. ART STUDIO

Wiemy, że grafik może być mało czytelny na telefonach z małym ekranem, dlatego jeśli akurat nie jesteś przy komputerze lub wolisz zerknąć na listę naszych zajęć w innej formie, sprawdź ten artykuł.

ZAPISUJĘ SIĘ!

Akrobatyka Warszawa

Akrobatyka Warszawa | Taniec Warszawa

 

Zapraszamy do naszego klubu na zajęcia taneczne i akrobatyczne! Jeśli szukasz najlepszego miejsca do trenowania akrobatyki, tańca lub fitnessu sportowego dla swojego dziecka, to dobrze trafiłeś/aś - jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim stażem w sportach gimnastycznych i tanecznych.

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie akrobatycznym i gimnastycznym, aby w pełni dbać o naszych podopiecznych. Prowadzimy treningi akrobatyki i tańca w wielu miejscach w Warszawie - na Żoliborzu, Bielanach, Pradze Południe oraz Woli. 

GRAFIK

AKTUALNOŚCI

25 sierpnia 2023
Cześć! Jak co roku, wakacje powoli stają się miłym wspomnieniem, a my szykujemy się do rozpoczęcia naboru na kolejny sezon treningowy! :) Zgodnie z obietnicą, mamy na ten rok dla
24 czerwca 2023
Cześć! Dziś oficjalnie zakończyliśmy sezon 2022/2023. :) Nasi podopieczni zaprezentowali dziś układy taneczne i akrobatyczne, które przypieczętowały ten rok szkolny. Jesteśmy dumni i cieszymy się, że coraz więcej wspaniałych dzieci
Akrobatyka Warszawa

KLUB SPORTOWY 

GIM FIT WARSZAWA