KLUB SPORTOWY 

GIM FIT WARSZAWA

Akrobatyka Warszawa
21 lipca 2021
Witajcie! Ruszamy z naborem na nowy sezon :) Zapraszamy serdecznie dzieci od 4 roku życia na zajęcia z akrobatyki sportowej, fitnessu sportowego i różnych rodzajów tańca! Od nowego semestru zwiększamy
31 maja 2021
Cześć, Wreszcie mamy dla Was garść ŚWIETNYCH informacji! Przedstawiamy rozkład jazdy na czerwiec:  SP 374 - trenujemy do 30.06 włącznie, tak że wyjątkowo zapraszamy na 2 dni zajęć jeszcze po

AKTUALNOŚCI

GRAFIK

Akrobatyka Warszawa | Taniec Warszawa

 

Zapraszamy do naszego klubu na zajęcia taneczne i akrobatyczne! Jeśli szukasz najlepszego miejsca do trenowania akrobatyki, tańca lub fitnessu sportowego dla swojego dziecka, to dobrze trafiłeś/aś - jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim stażem w sportach gimnastycznych i tanecznych.

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie akrobatycznym i gimnastycznym, aby w pełni dbać o naszych podopiecznych. Prowadzimy treningi akrobatyki i tańca w wielu miejscach w Warszawie - akrobatykę na Bielanach i Pradze Południe, taniec na Bielanach oraz Woli. 

Jako specjaliści i entuzjaści zajęć takich jak akrobatyka i taniec dla dzieci i młodzieży w Warszawie, zapewniamy moc wrażeń, stabilny rozwój i elastyczne podejście. Nasi klubowicze kilka razy w roku odwiedzają park trampolin w Warszawie, aby szlifować elementy taneczne i akrobatyczne, ćwicząc je sumiennie na zajęciach tańca i akrobatyki.

Akrobatyka Warszawa

MOTION. ART STUDIO

KONTAKT

REGULAMIN

RODO / POLITYKA PRYWATNOŚCI

STATUT

Akrobatyka Warszawa
Akrobatyka Warszawa

Design by J. W.