Design by J. W. 

Akrobatyka Warszawa
Akrobatyka Warszawa

STATUT

RODO / POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN

KONTAKT

MOTION. ART STUDIO

Wiemy, że grafik może być mało czytelny na telefonach z małym ekranem, dlatego jeśli akurat nie jesteś przy komputerze lub wolisz zerknąć na listę naszych zajęć w innej formie, sprawdź ten artykuł.

ZAPISUJĘ SIĘ!

Akrobatyka Warszawa

Akrobatyka Warszawa | Taniec Warszawa

 

Zapraszamy do naszego klubu na zajęcia taneczne i akrobatyczne! Jeśli szukasz najlepszego miejsca do trenowania akrobatyki, tańca lub fitnessu sportowego dla swojego dziecka, to dobrze trafiłeś/aś - jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim stażem w sportach gimnastycznych i tanecznych.

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie akrobatycznym i gimnastycznym, aby w pełni dbać o naszych podopiecznych. Prowadzimy treningi akrobatyki i tańca w wielu miejscach w Warszawie - na Żoliborzu, Bielanach, Pradze Południe oraz Woli. 

GRAFIK

AKTUALNOŚCI

02 lutego 2023
Cześć! Zapraszamy serdecznie na nasz kolejny letni obóz sportowy! Tym razem w planach mamy wyjazd nad morze, do świetnie przystosowanego ośrodka "Urszula" w Darłowie, do którego link znajdziecie poniżej. Po
23 września 2022
BIELANY 1. SP 53, ul. Rudzka 6 Poniedziałki 17:00-18:00 akrobatyka klasy 0-3 Poniedziałki 18:00-19:00 akrobatyka klasy 4+ START 26.09 2. SP 77, ul. Samogłoska 9 Poniedziałki 15:00-16:00 akrobatyka klasy 0-3
Akrobatyka Warszawa

KLUB SPORTOWY 

GIM FIT WARSZAWA