KLUB SPORTOWY 

GIM FIT WARSZAWA

Akrobatyka Warszawa
16 kwietnia 2021
Witajcie! Dziś dostaliśmy od szkoły nr 374 zielone światło w kwestii powrotu do zajęć od poniedziałku 18.04! Prosimy zatem o dokonanie wpłat za zajęcia zgodnie z ilością treningów, które została
19 marca 2021
Witajcie, Niestety nie mamy dobrych wieści. W wyniku kolejnego lockdownu, szkoły, w których prowadzimy zajęcia, postanowiły zamknąć się tymczasowo na wynajmy dla podmiotów zewnętrznych, takich jak my. Wobec tego od

AKTUALNOŚCI

GRAFIK

Akrobatyka Warszawa | Taniec Warszawa

 

Zapraszamy do naszego klubu na zajęcia taneczne i akrobatyczne! Jeśli szukasz najlepszego miejsca do trenowania akrobatyki, tańca lub fitnessu sportowego dla swojego dziecka, to dobrze trafiłeś/aś - jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim stażem w sportach gimnastycznych i tanecznych.

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie akrobatycznym i gimnastycznym, aby w pełni dbać o naszych podopiecznych. Prowadzimy treningi akrobatyki i tańca w wielu miejscach w Warszawie - akrobatykę na Bielanach i Pradze Południe, taniec na Bielanach oraz Woli. 

Jako specjaliści i entuzjaści zajęć takich jak akrobatyka i taniec dla dzieci i młodzieży w Warszawie, zapewniamy moc wrażeń, stabilny rozwój i elastyczne podejście. Nasi klubowicze kilka razy w roku odwiedzają park trampolin w Warszawie, aby szlifować elementy taneczne i akrobatyczne, ćwicząc je sumiennie na zajęciach tańca i akrobatyki.

Akrobatyka Warszawa

MOTION. ART STUDIO

KONTAKT

REGULAMIN

RODO / POLITYKA PRYWATNOŚCI

STATUT

Akrobatyka Warszawa
Akrobatyka Warszawa

Design by J. W.